OpenFolio (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Article
bg: Статия

en: Tags
bg: Таг

en: Block title
bg: Заглавие на блока

en: Link
bg: Линк

en: Help
bg: Справка

en: Text
bg: Текст

en: Contact
bg: Контакт

en: Footer
bg: Под черта

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Navigation
bg: Навигация

en: Slogan
bg: Мото

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
bg: Интервалите са разрешени; Препинателните знаци, не са разрешени, с изключение на точка, тире и долна черта.
