OpenFolio (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Slideshow
cy: Sioe Sleidiau

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Tags
cy: Tagiau

en: Block title
cy: Pennawd bloc

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Link
cy: Dolen

en: Help
cy: Cymorth

en: Text
cy: Testun

en: Contact
cy: Cyswllt

en: Footer
cy: Troedyn

en: E-mail address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Red
cy: Coch

en: Slogan
cy: Arwyddair

en: Save and continue
cy: Cadw a pharhau

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
cy: Caniateir bylchau; ni chaniateir atalnodi heblaw am gyfnodau, cyplysnodau a thanlinellu.

en: Yellow
cy: Melyn

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
