OpenFolio (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
kn: ಜಾರುಫಲಕ ಪ್ರದರ್ಶನ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Article
kn: ಬರಹ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Background
kn: ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: E-mail address
kn: ಇ-ಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Border
kn: ಅಂಚು

en: Base
kn: ಮೂಲ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Purple
kn: ನೇರಳೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Save and continue
kn: ಉಳಿಸಿ ಮುಂದುವರಿಸು

en: Yellow
kn: ಹಳದಿ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
