OpenFolio (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Article
si: ලිපි

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Help
si: සහාය

en: Text
si: වගන්ති

en: E-mail address
si: ඊ-මේල් ලිපිනය

en: Navigation
si: යාත්‍රණය

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.
