OpenFolio (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Block title
bo: ལྷུ་ལག་གི་ཁ་བྱང

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Border
bo: མཐའ་སྒྲོམ།

en: Base
bo: གཞི

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Slogan
bo: འབོད་ཚིག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
bo: སྟོང་རྟགས་བཞག་ཆོག རྫོགས་རྟགས་. ཕྲེད་ཐིག་-  འོག་ཐིག་_ མིན་པའི་རྟགས་གཞན་གང་ཡང་སྤྱོད་མི་ཆོག

en: Fieldset
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྡེ་ཚན

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
bo: མཚན་བྱང་གིས་རིགས་འདྲ་བའི་རྩོམ་ཡིག་དབྱེ་འབྱེད་བྱས།

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
bo: དབྱིན་ཡིག་ཚེག་འབྲེང་, ཡིས་མཚམས་དབྱེ་བའི་མིང་ཚིག་གི་ཐོ་ཞིག་སྤྱད་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་ནང་དོན་ལ་མཚན་ཉིད་འབྲི་བ།

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ

en: Upload an image to go with this article.
bo: རྩོམ་ཡིག་འདི་ལ་པར་རིས་ཤིག་ཡར་འཇུག་བྱེད་པ།
