OpenFolio (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Article
hy: Հոդված

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Block title
hy: Բլոկի վերնագիր

en: Link
hy: Հղում

en: Help
hy: Օգնություն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hy: Օգտագործել  <em>հոդվածները </em> շտապ բովանդակությունով ինչպիսիք են՝ նորությունները, մամլո հազորդագրությունները կամ բլոգի գրառումները :
