OpenFolio (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Article
mr: लेख

en: Block title
mr: खंड शीर्षक

en: Link
mr: दुवा

en: Help
mr: मदत

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: Text
mr: अक्षर

en: Contact
mr: संपर्क

en: E-mail address
mr: ई-मेल पत्ता

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Save and continue
mr: सौरक्षित करा आणि पुढे सुरु करा

en: Basic page
mr: साधे पान
