OpenFolio (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Article
sr: Чланак

en: Login
sr: Пријављивање

en: Text
sr: Текст

en: Footer
sr: Подножје

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
sr: Празна места су дозвољена; од знакова интерпункције дозвољени су само тачка, цртица и доња црта.

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sr: Користи <em>чланке</em> за садржаје за које су временски осетљиби. Као што су вести, саопштења за јавност или странице блога.
