OpenFolio (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Username
lt: Nario vardas

en: Article
lt: Straipsnis

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Login
lt: Prisijungti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Help
lt: Pagalba

en: Text
lt: Tekstas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Footer
lt: Poraštė

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Red
lt: Raudona

en: Purple
lt: Violetinė

en: Slogan
lt: Šūkis

en: About
lt: Apie

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
lt: Tarpai yra leidžiami; skyrybos ženklai neleidžiami išskyrus taškus, brūkšnelius, kabutes, ir apatinius brūkšnelius.

en: Yellow
lt: Geltona

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Upload an image to go with this article.
lt: Atsiųskite paveikslėlį šiam straipsniui.
