Open Graph meta tags (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Type
ast: Triba

en: Summary
ast: Resume

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: People
ast: Xente
