Open Graph meta tags (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Groups
be: Групы

en: Type
be: Тып

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Site name
be: Назоў сайту

en: People
be: Карыстальнікі
