Open Graph meta tags (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: Summary
bg: Обзор

en: Site name
bg: Име на сайта

en: People
bg: Потребители
