Open Graph meta tags (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Type
bo: རིགས

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན
