Open Graph meta tags (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Groups
eu: Multzoak

en: Type
eu: Mota

en: Summary
eu: Laburpena

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: People
eu: Erabiltzaileak
