Open Graph meta tags (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Groups
fr: Groupes

en: Summary
fr: Résumé

en: Site name
fr: Nom du site

en: People
fr: Personnes

en: Activities
fr: Activités

en: Organizations
fr: Organisations

en: Websites
fr: Sites web

en: Open Graph meta tags
fr: Balises META Open Graph

en: Enable for the following content types
fr: Activer pour les types de contenus suivants

en: Businesses
fr: Entreprises

en: Products and Entertainment
fr: Produits et Divertissement
