Open Graph meta tags (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Groups
he: קבוצות

en: Type
he: סוג

en: Summary
he: תקציר

en: Site name
he: שם האתר

en: People
he: משתמשים

en: Activities
he: פעילויות
