Open Graph meta tags (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Groups
jv: Kelompok

en: Type
jv: Tipe

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: People
jv: Pawongan
