Open Graph meta tags (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: People
km: មនុស្ស
