Open Graph meta tags (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Site name
kn: ಸೖಟಿನ ಹೆಸರು

en: People
kn: ಜನರು
