Open Graph meta tags (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Type
ku: جۆر

en: Summary
ku: کورتە

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: People
ku: خەڵک
