Open Graph meta tags (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Groups
nl: Groepen

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Site name
nl: Naam van de website

en: People
nl: Personen

en: Activities
nl: Activiteiten

en: Organizations
nl: Organisaties

en: Thumbnail image
nl: Miniatuurafbeelding

en: Businesses
nl: Bedrijven

en: Places
nl: Plaatsen

en: Products and Entertainment
nl: Producten en Entertainment
