Open Graph meta tags (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Summary
ps: لنډیز

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: People
ps: خلک
