Open Graph meta tags (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Groups
sv: Grupper

en: Type
sv: Typ

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: People
sv: Personer

en: Activities
sv: Aktiviteter

en: Organizations
sv: Organisationer
