Open Graph meta tags (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Groups
ta: குழுமம்

en: Type
ta: வகை

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Site name
ta: தள பெயர்

en: People
ta: நபர்கள்
