Open Graph meta tags (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Type
am: ዓይነት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም
