Open Graph meta tags (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Groups
ca: Grups

en: Type
ca: Tipus

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Summary
ca: Resum

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: People
ca: Gent

en: Activities
ca: Activitats

en: Organizations
ca: Organitzacions

en: Websites
ca: Pàgines web

en: Open Graph meta tags
ca: Metadades per l'Open Graph

en: Businesses
ca: Negocis

en: Places
ca: Llocs

en: Products and Entertainment
ca: Productes i entreteniment
