Open Graph meta tags (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Groups
cy: Grwpiau

en: Type
cy: Math

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Site name
cy: Enw'r safle

en: People
cy: Pobl
