Open Graph meta tags (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Groups
el: Ομάδες

en: Type
el: Τύπος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Summary
el: Περίληψη

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: People
el: Χρήστες

en: Activities
el: Δραστηριότητες
