Open Graph meta tags (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Type
fa: نوع

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Summary
fa: خلاصه

en: Site name
fa: نام سایت

en: People
fa: افراد

en: Activities
fa: فعالیت‌ها

en: Organizations
fa: سازمان‌ها
