Open Graph meta tags (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Groups
fil: Mga grupo

en: Type
fil: Uri

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Site name
fil: Pangalan ng sityo

en: People
fil: Mga tao
