Open Graph meta tags (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: People
hy: Մարդիկ
