Open Graph meta tags (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Type
ka: ტიპი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: People
ka: მომხმარებლები
