Open Graph meta tags (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Site name
ml: സൈറ്റിന്റെ പേര്

en: People
ml: ആളുകള്‍
