Open Graph meta tags (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: People
mn: Хүмүүс
