Open Graph meta tags (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Groups
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: Settings
mr: संरचना

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Site name
mr: साइट चा नाव

en: People
mr: लोक
