Open Graph meta tags (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Groups
oc: Gropes

en: Type
oc: Tipe

en: Settings
oc: Paramètres

en: Summary
oc: Resumit

en: Site name
oc: Nom del site

en: People
oc: Personas

en: Activities
oc: Activitats

en: Organizations
oc: Organisations

en: Websites
oc: Sites web

en: Open Graph meta tags
oc: Balisas META Open Graph

en: Businesses
oc: Entrepresas

en: Places
oc: Plaças

en: Products and Entertainment
oc: Produches e Divertiment
