Open Graph meta tags (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Groups
pl: Grupy

en: Type
pl: Typ

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: People
pl: Ludzie

en: Activities
pl: Aktywności

en: Organizations
pl: Organizacje

en: Websites
pl: Strony

en: Places
pl: Miejsca

en: Products and Entertainment
pl: Produkty i rozrywka
