Open Graph meta tags (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Groups
ru: Группы

en: Type
ru: Тип

en: Settings
ru: Настройки

en: Summary
ru: Сводка

en: Site name
ru: Название сайта

en: People
ru: Пользователи

en: Activities
ru: Мероприятия

en: Organizations
ru: Организации

en: Thumbnail image
ru: Миниатюра изображения

en: Websites
ru: Вебсайты

en: Open Graph meta tags
ru: Open Graph мета-теги

en: Enable for the following content types
ru: Активировать для следующих типов материалов

en: Businesses
ru: Бизнесы

en: Places
ru: Места

en: Products and Entertainment
ru: Товары и развлечения
