Open Graph meta tags (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Groups
si: සමූහ

en: Type
si: වර්ගය

en: Site name
si: වෙබ් අඩවියේ නම

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා
