Open Graph meta tags (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Groups
sl: Skupine

en: Type
sl: Tip

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Summary
sl: Povzetek

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: People
sl: Uporabniki
