Open Graph meta tags (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Type
ug: تىپى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: People
ug: ئەزالار
