Open Graph meta tags (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Groups
vi: Nhóm

en: Type
vi: Kiểu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Site name
vi: Tên website

en: People
vi: Mọi người

en: Activities
vi: Hoạt động

en: Places
vi: Nơi
