Open Graph meta tags (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Groups
af: Groepe

en: Type
af: Tipe

en: Settings
af: Verstellings

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: People
af: Mense
