Open Graph meta tags (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: Site name
bn: সাইটের নাম

en: People
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
