Open Graph meta tags (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Groups
cs: Skupiny

en: Type
cs: Typ

en: Settings
cs: Nastavení

en: Summary
cs: Souhrn

en: Site name
cs: Název webu

en: People
cs: Uživatelé
