Open Graph meta tags (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Title
da: Titel

en: Groups
da: Grupper

en: Settings
da: Indstillinger

en: Summary
da: Resumé

en: Site name
da: Sitets navn

en: People
da: Personer

en: Activities
da: Aktiviteter

en: Organizations
da: Organisationer

en: Businesses
da: Virksomheder

en: Places
da: Steder

en: Products and Entertainment
da: Produkter og underholdning
