Open Graph meta tags (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Title
de: Titel

en: Groups
de: Gruppen

en: Type
de: Typ

en: Settings
de: Einstellungen

en: Summary
de: Zusammenfassung

en: Site name
de: Name der Website

en: People
de: Benutzer

en: Activities
de: Aktivitäten

en: Organizations
de: Organisationen

en: Thumbnail image
de: Miniaturansicht

en: Websites
de: Webseiten

en: Open Graph meta tags
de: Open-Graph-Meta-Tags

en: Businesses
de: Unternehmen

en: Places
de: Orte

en: Products and Entertainment
de: Produkte und Unterhaltung
