Open Graph meta tags (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Groups
eo: Grupoj

en: Type
eo: Tipo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: People
eo: Uzantoj
