Open Graph meta tags (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Groups
et: Grupid

en: Type
et: Liik

en: Settings
et: Seaded

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Site name
et: Saidi nimi

en: People
et: Kasutajad

en: Activities
et: Tegevused, eesmärgid

en: Thumbnail image
et: Pisipilt
