Open Graph meta tags (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Type
fi: Tyyppi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: People
fi: Käyttäjät
